fbpx

Twój typ urody – wszystko, co pragniesz o nim wiedzieć

Twój typ urody wskazuje na najlepsze dla Ciebie barwy, a dopasowanie swojej szafy do tej palety zmienia już ogromnie wiele. Najlepiej pokazuje to 1-minutowy filmik, który opublikowałam na moim Facebook Fan Page:

Opublikowany przez JustynaMajewska.pl Czwartek, 19 września 2019

A odpowiednie barwy to dopiero początek!

Te same cechy, które opisują Twoją paletę, jednocześnie wskazują na to, w jakich ubraniach, wzorach, połączeniach (stylu) i makijażu wyglądasz najpiękniej. Kilka prostych, dedykowanych Ci trików (i unikanie - często nieświadomych - błędów) w banalny sposób może odmienić Twoją urodę i to, jak ją postrzegasz. Tak, to wszystko jest mocno powiązane!

Dla przykładu, chłodne typy urody idealnie wyglądają w satynie. Dla jasnych typów urody najlepsze są lekkie, "wilgotne" podkłady. Jesieniom szczególnie pasują zwierzęce printy. Oczywiście smaczków i niuansów jest znacznie, znacznie więcej, a ich kompozycja jest unikatowa dla każdego typu urody.

Podsumowując, Twój typ urody
skrywa gotowy przepis
na piękny i stylowy wygląd bez wysiłku.

Całą moją wiedzę i doświadczenie; wszelkie zasady, obserwacje i wskazówki, zebrałam w kursach "Twój typ urody".
To 12 kursów, ponieważ każda z nas zasługuje na pełnię uwagi i chcę, żeby Twój kurs był w pełni o Tobie.

Znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania:
(kliknij, aby rozwinąć)

Kurs zawiera opis Twojego typu urody. Wraz z omawianiem kolejnych zagadnień (kolory, stylizacja, makijaż) poznajesz coraz więcej sekretów oraz niuansów składających się na Twoją wyjątkowość :).

Oprócz dokładnego wyjaśnienia, czym charakteryzują się najlepsze dla Ciebie barwy, znajdziesz tu swoją paletę barw z rozbiciem na grupy kolorystyczne oraz wyselekcjonowane dla Ciebie najlepsze kolory bazowe.

Czasami ciężko ocenić kolor - jest ciepły czy chłodny, a może zbyt jaskrawy? Zwłaszcza w sklepowym świetle łatwo nas zwieść. Aby Ci pomóc, oprócz instrukcji na co zwracać uwagę, zdradzam mój jeden prosty, ale bardzo skuteczny trik. Plus - w prezencie - otrzymujesz mini-ramę kolorystyczną swojego typu urody (idealna do wywołania na klasycznym formacie 10x15cm), dzięki której możesz łatwo ocenić kolor jak na filmiku z tego wpisu.

 

Twoje barwy łączą się ze sobą niemal w dowolnej konfiguracji i rozumiem, że możesz czuć się wręcz oszołomiona nowymi możliwościami :). Dlatego przygotowałam rozpiskę co i w jakim kolorze warto mieć w szafie (idealna na start, gdy nie wiesz od czego zacząć wymianę garderoby). Poza tym przygotowałam wykaz sprawdzonych, niezawodnych połączeń kolorystycznych. Oba arkusze to prezenty do pobrania!
Oczywiście w kursie znajdziesz też opis najlepszych printów (wzorów) wraz z 12 przykładami. Sama zobaczysz, że zestawienie kilku wzorów ze sobą stanie się nie tylko możliwe, ale wręcz proste!

 

Odpowiednie barwy i wzory to już 100% sukcesu. Ale możemy dodać jeszcze tą szczyptę ekstra ;). Podpowiadam, w jakich stylach, tkaninach i zestawieniach będziesz wyglądać szczególnie korzystnie. To kolejne przykłady stylizacji i 6+ dedykowanych Ci wskazówek.

Z moją pomocą zrobisz przegląd swojej kosmetyczki - wskażę Ci najlepszą kolorystykę, konsystencję i wykończenie dla kosmetyków. Do tego krok po kroku wykonasz 3 proste, uniwersalne, ale bardzo efektowne makijaże (+ zdradzę kilka kolejnych trików). Bonus: facechart do pobrania, na którym zaprojektujesz własny look.

 

[ TU ZNAJDZIESZ KURS DLA SWOJEGO TYPU URODY ]

(jeśli jeszcze nie wiesz, jakim typem jesteś, analizę kolorystyczną on-line zamówisz tutaj 😉 )

1 Comment

  1. […] przez konsystencję po sam rysunek makijażu). O analizie kolorystycznej piszę tu sporo. Polecam Ci ten wpis, oraz wszystko pod tagiem „analiza kolorystyczna” . ZOBACZ […]

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.