fbpx

Twój typ urody – wszystko, co pragniesz o nim wiedzieć

Twój typ urody wskazuje na najlepsze dla Ciebie barwy, a dopasowanie swojej szafy do tej palety zmienia już ogromnie wiele. Najlepiej pokazuje to 1-minutowy filmik, który opublikowałam na moim Facebook Fan Page:

Opublikowany przez JustynaMajewska.pl Czwartek, 19 września 2019

A odpowiednie barwy to dopiero początek!

Te same cechy, które opisują Twoją paletę, jednocześnie wskazują na to, w jakich ubraniach, wzorach, połączeniach (stylu) i makijażu wyglądasz najpiękniej. Kilka prostych, dedykowanych Ci trików (i unikanie - często nieświadomych - błędów) w banalny sposób może odmienić Twoją urodę i to, jak ją postrzegasz. Tak, to wszystko jest mocno powiązane!

Dla przykładu, chłodne typy urody idealnie wyglądają w satynie. Dla jasnych typów urody najlepsze są lekkie, "wilgotne" podkłady. Jesieniom szczególnie pasują zwierzęce printy. Oczywiście smaczków i niuansów jest znacznie, znacznie więcej, a ich kompozycja jest unikatowa dla każdego typu urody.

Podsumowując, Twój typ urody
skrywa gotowy przepis
na piękny i stylowy wygląd bez wysiłku.

Całą moją wiedzę i doświadczenie; wszelkie zasady, obserwacje i wskazówki, zebrałam w kursach "Twój typ urody".
To 12 kursów, ponieważ każda z nas zasługuje na pełnię uwagi i chcę, żeby Twój kurs był w pełni o Tobie.

Znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania:
(kliknij, aby rozwinąć)

2 Comments

  1. Miriam
    1 czerwca 2020

    Hmm, ja słyszałam tylko o 4 typach urody: wiosna, lato, jesień i zima. Teraz widzę, że może być ich nawet więcej… Bardzo ciekawy wpis.

  2. […] przez konsystencję po sam rysunek makijażu). O analizie kolorystycznej piszę tu sporo. Polecam Ci ten wpis, oraz wszystko pod tagiem „analiza kolorystyczna” . ZOBACZ […]

Comments are closed.

Scroll to top