fbpx

Blog modowy - najnowsze wpisy:

moda, styl, trendy

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wpisami z bloga?

blog modowy newsletter button
A w prezencie otrzymasz:
drzewko decyzyjne do samodzielnego przeglądu szafy!

Mój newsletter to także ekskluzywne treści i najważniejsze newsy.
Obiecuję, zero spamu :).

Moim marzeniem jest, by każda kobieta potrafiła dostrzec i podkreślić swoje piękno - zewnętrzne i wewnętrzne. Jestem stylistką (i psychologiem) i za pomocą mojego bloga dzielę się z Tobą swoimi: wiedzą i doświadczeniem. Jako stylistka on-line, uczę Cię, jak wyglądać naturalnie pięknie - czyli w pełnej harmonii duszy i ciała, w zgodzie ze sobą, w oparciu o Ciebie taką, jaką jesteś. Wierzę, że to, co czyni nas najpiękniejszymi to to, co w nas jest najbardziej wyjątkowe, stąd nie narzucam Ci swojej wizji Ciebie, ale pomagam Ci wydobyć własną - w oparciu o to, co sprawia, że czujesz się bardziej sobą, doskonale we własnej skórze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mnie, to zajrzyj na podstronę : o mnie

Blog modowy JustynaMajewska.pl

Blog modowy to nie tylko najnowsze trendy i ostatnie kolekcje. Prawdziwy blog o modzie to także źródło solidnej lekcji stylu oraz wiedzy o modzie w ogóle. Mój blog modowy stara się realizować właśnie taką jego wizję. Jako stylistka, przybliżam Ci zarówno zagadnienia związane z modą: trendy, tendencje mody i zasady jej funkcjonowania; jak i treści związane ze stylem - czym jest prawdziwy styl, jak go odkryć, zbudować, zrozumieć. Gdy moda jest dla nas źródłem inspiracji i zaproszeniem do eksperymentów i zmian, nasz styl jest dla mody swego rodzaju "filtrem" - z mody wybieramy to, co dla nas najlepsze, w czym czujemy się doskonale i pomaga nam wyrazić siebie poprzez wygląd. Mój blog tłumaczy, jak się w tym wszystkim odnaleźć - a po drodze - jak odkryć i zrozumieć siebie.

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.

Dołącz do stylowego newslettera!
Czeka na Ciebie prezent - wyjątkowy stylowy workbook, z którym odmienisz swoją szafę :).

Poprzez zapis, zgadzasz się na przetwarzanie danych w celu wysyłki newslettera, w tym info handlowych. Zgodnie z polityką zawsze możesz się wypisać.

Dołącz do stylowego newslettera!
Czeka na Ciebie prezent - wyjątkowy stylowy workbook, z którym odmienisz swoją szafę :).

Poprzez zapis, zgadzasz się na przetwarzanie danych w celu wysyłki newslettera, w tym info handlowych. Zgodnie z polityką zawsze możesz się wypisać.