fbpx

Wybieraj z mody to, co Ci pasuje i zachwycaj bez względu na rozmiar

Rozmiar dotyczy tylko metki, a ubrania mają pasować do Ciebie, nie odwrotnie. Nauczę Cię rozumieć swoją sylwetkę i budować stylizacje skupione na Twoich atutach. A kompleksy? Znikną w tle.

lub scrolluj dalej, by dowiedzieć się więcej o analizie ze mną

Co może fason?

Gdy w sklepie nie pasują na Ciebie żadne z mierzonych spodni czy sukienek, łatwo uwierzyć, że to z Tobą jest coś nie tak. Że masz zbyt pełne biodra, za małą talię, grube łydki czy ramiona, nie takie jak trzeba wagę czy wzrost... . Ale skoro wręcz oczekujemy, by moda ubierała różne kształty, to jakim cudem każdy model ma leżeć na Tobie tak samo dobrze?

Twoje kompleksy biorą się stąd, że przez lata próbowałaś upchnąć się w nie swoją formę. Dopasować się do wyobrażeń. Schować nadmiary czy braki przed wzrokiem, często chowając przy tym siebie. Zapominając, że Twoje kompleksy są często rewersem Twoich atutów, bo "gorszą" część siebie widzisz na tle "lepszej" reszty. A gdyby tak właśnie na atutach skupić całą uwagę, podkreślając je i chwaląc się nimi światu? Wtedy to kompleksy nikną w tle, a Ty masz szansę zabłysnąć tym, co w Tobie najpiękniejsze. Ba! Przy odpowiedniej formie Twoje kompleksy mogą stać się Twoim atutem.

Żeby znaleźć ubrania, które pasują do Twojej sylwetki, potrzebujesz rozumieć wpływ fasonów i wiedzieć, co służy Twojemu ciału: jakich długości, szerokości, krojów, konstrukcji, detali i wzajemnych proporcji szukać, by skutecznie filtrować rzeczy jakby zaprojektowane z myślą o Tobie. Przyda Ci się też strategia komponowania stylizacji, by wszystkie elementy współgrały, bo zwykle dopiero całość decyduje o sukcesie.

Jeśli:

  • chowasz się w swoich ubraniach
  • boisz się wyjść poza te same fasony
  • swoje stylizacje uważasz za nijakie
  • boisz się czerpać z aktualnej mody
  • obwiniasz się gdy ciuch źle się układa
  • mierzysz ogrom ubrań, by znaleźć cokolwiek ok
To analiza sylwetki może Ci pomóc
zobaczyć (i docenić) na nowo swoje ciało
i zrobić rewolucję w zawartości szafy.
Przy czym...

Koniec z ogólnikami!

Same typy figury to jeszcze za mało.
Każda z nas jest unikatowa
i taka powinna być analiza sylwetki.
Ja zaprojektuję dla Ciebie indywidualne rozwiązania.

analiza sylwetki online justyna majewskaCześć Piękna!

Nazywam się Justyna Majewska. Jako stylistka, pomagam Ci ubierać się tak, jak chcesz – naturalnie pięknie, bez wysiłku i z ogromem satysfakcji. Od ponad 10 lat w branży, przeszło 7 lat szkoliłam w swoim zawodzie z zakresu stylizacji i analizy kolorystycznej. A teraz dzielę się z Tobą moim doświadczeniem!

ANALIZA SYLWETKI ONLINE

Twoja sylwetka

TWOJE FASONY

Wspaniałe ciało już masz!

Nie wierzysz? Czas to zmienić :). Zamiast ukrywać kompleksy, podkreśl swoje atuty! Pomogę Ci je odkryć i podkreślić z użyciem fasonów, kolorów i tekstur. Skupiając się na tym, co w Tobie najlepsze, stajesz się najlepszą wersją siebie. A mankamenty? Znikają w tle, niezauważone.

Dzięki analizie inaczej spojrzysz na siebie i swoją sylwetkę. Zaprojektuję dla Ciebie indywidualne rozwiązania i przykładowe stylizacje.

Analiza obejmuje:

3 pliki w uniwersalnym formacie pdf

analiza sylwetki online

analiza sylwetki

szczegółowy opis Twojej figury i jej atutów

samodzielna analiza sylwetki

zeszyt fasonów

projekty najlepszych
stylizacyjnych rozwiązań

dobór fasonów do sylwetki stylizacje

przykładowe stylizacje

zaprojektowane specjalnie dla Ciebie

To idealny moment, by zrobić coś dla siebie

Bądź świadoma i pewna swoich modowych wyborów!

Analizę wykonam na podstawie zdjęć.
Po zamówieniu otrzymasz prostą instrukcję.
Gotową analizę prześlę Ci w ciągu 3 dni od otrzymania zdjęć.

Za 449 zł

Najczęściej zadawane pytania

Masz inne pytanie?
Śmiało pisz do mnie na justyna@justynamajewska.pl lub na Instagramie.

A jeśli już wszystko jasne...

Typy sylwetki to dopiero początek

Typy sylwetki pomagają zrozumieć nam ogólne proporcje kobiecej figury, ale to dopiero wstęp. Do sukcesu w stylizacji swojej figury potrzebujesz rozumieć wpływ fasonu i wszystkich jego detali na sylwetkę - przyda się też kilka stylizacyjnych sztuczek, włącznie z układem kolorów w stylizacji. Tego wszystkiego (oraz doboru fasonów precyzyjnie do Twojej indywidualnej sylwetki) uczę Cię w powyższym kursie online :). Jeśli szukasz pełnego wsparcia, sprawdź też moją usługę analizy sylwetki online.

Scroll to top