fbpx

Twoje ciało

w Twoich rękach

Odkryj swoją sylwetkę,
baw się modą i zachwycaj
bez względu na rozmiar.

Koniec z ogólnikami!

Same typy figury to jeszcze za mało.
Każda z nas jest unikatowa
i taka też powinna być analiza Twojej sylwetki

analiza sylwetki online justyna majewskaCześć Piękna!

Nazywam się Justyna Majewska. Jako stylistka, pomagam Ci ubierać się tak, jak chcesz – naturalnie pięknie, bez wysiłku i z ogromem satysfakcji. Od ponad 10 lat w branży, przeszło 7 lat szkoliłam w swoim zawodzie z zakresu stylizacji i analizy kolorystycznej. A teraz dzielę się z Tobą moim doświadczeniem!

ANALIZA SYLWETKI ONLINE

Twoja sylwetka

TWOJE FASONY

Wspaniałe ciało już masz!

Nie wierzysz? Czas to zmienić :). Zamiast ukrywać kompleksy, podkreśl swoje atuty! Pomogę Ci je odkryć i podkreślić z użyciem fasonów, kolorów i tekstur. Skupiając się na tym, co w Tobie najlepsze, stajesz się najlepszą wersją siebie. A mankamenty? Znikają w tle, niezauważone.

Dzięki analizie inaczej spojrzysz na siebie i swoją sylwetkę. Zaprojektuję dla Ciebie indywidualne rozwiązania i przykładowe stylizacje.

Analizę wykonam na podstawie zdjęć. Po zamówieniu otrzymasz ode mnie prostą instrukcję. Gotową analizę prześlę Ci w ciągu 3 dni od otrzymania zdjęć.

Analiza obejmuje:

3 pliki w uniwersalnym formacie pdf

analiza sylwetki online

analiza sylwetki

szczegółowy opis Twojej figury i jej atutów

samodzielna analiza sylwetki

zeszyt fasonów

projekty najlepszych
stylizacyjnych rozwiązań

dobór fasonów do sylwetki stylizacje

przykładowe stylizacje

zaprojektowane specjalnie dla Ciebie

Bądź świadoma i pewna swoich modowych wyborów!

To idealny moment, by zrobić coś dla siebie

Za 449 zł

Typy sylwetki to dopiero początek

Typy sylwetki pomagają zrozumieć nam ogólne proporcje kobiecej figury, ale to dopiero wstęp. Do sukcesu w stylizacji swojej figury potrzebujesz rozumieć wpływ fasonu i wszystkich jego detali na sylwetkę - przyda się też kilka stylizacyjnych sztuczek, włącznie z układem kolorów w stylizacji. Tego wszystkiego (oraz doboru fasonów precyzyjnie do Twojej indywidualnej sylwetki) uczę Cię w powyższym kursie online :). Jeśli szukasz pełnego wsparcia, sprawdź też moją usługę analizy sylwetki online.

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.