fbpx
analiza kolorystyczna online

Znasz już swój typ urody,
ale nie wiesz, jak wprowadzić
kolor do swojej szafy?

Chcesz wiedzieć, jak wykorzystać
moc Twojej urody i jej kolorów?

Ebook o Twoim typie urody

to:

12 zeszytów osobno dla każdego typu urody, więc dostajesz tylko treści, które dotyczą właśnie Ciebie

w każdym zeszycie - 16 stron A4 w pliku PDF, który nie wymaga specjalnych czytników i który łatwo wydrukujesz na własny użytek

palety kolorów, przykłady stylizacji i makijaży, ćwiczenia i instrukcje krok po kroku podane w maksymalnie zwięzły i przystępny sposób

pełna instrukcja i odpowiedź na pytania:

Czym wyróżnia się Twój typ urody

Ebook zawiera opis Twojego typu urody. Wraz z omawianiem kolejnych zagadnień (kolory, stylizacja, makijaż) poznajesz coraz więcej sekretów oraz niuansów składających się na Twoją wyjątkowość :). Opis urody nie zamyka możliwości, ale to zawsze pewna podpowiedź, jaki kolor włosów wybrać.

W jakich kolorach Ci najpiękniej

Oprócz dokładnego wyjaśnienia, czym charakteryzują się najlepsze dla Ciebie barwy, znajdziesz tu swoją paletę barw z rozbiciem na grupy kolorystyczne oraz wyselekcjonowane dla Ciebie najlepsze kolory bazowe.

Jak rozpoznać kolory najlepsze dla Ciebie (i odrzucić te złe)

Cały ebook skupia się na pokazaniu Ci najlepszych rozwiązań. Zamieściłam też odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Plus otrzymasz mini-ramę kolorystyczną swojego typu urody, dzięki której ocena koloru stanie się banalnie prosta!

Jak łączyć kolory i wzory

Rozumiem, że możesz czuć się wręcz oszołomiona nowymi możliwościami :). Dlatego przygotowałam rozpiskę co i w jakim kolorze warto mieć w szafie (idealna na start, gdy nie wiesz od czego zacząć wymianę garderoby) i ściągę sprawdzonych, niezawodnych połączeń kolorystycznych. Znajdziesz też opis najlepszych printów (wzorów) wraz z 12 przykładami.

Jak tworzyć wspaniałe stylizacje

Odpowiednie barwy i wzory to już 100% sukcesu. Ale możemy dodać jeszcze tą szczyptę ekstra ;). Podpowiadam, w jakich stylach, tkaninach i zestawieniach będziesz wyglądać szczególnie korzystnie. To kolejne przykłady stylizacji i 6+ dedykowanych Ci wskazówek.

Jak się malować, by najlepiej podkreślić urodę

Z moją pomocą zrobisz przegląd swojej kosmetyczki - wskażę Ci najlepszą kolorystykę, konsystencję i wykończenie dla kosmetyków. Do tego krok po kroku wykonasz 3 proste, uniwersalne, ale bardzo efektowne makijaże (+ zdradzę kilka kolejnych trików).

Jak tą wiedzę wprowadzić w życie

Ebook uzupełniają ćwiczenia, które pomogą Ci przyswoić i wykorzystać ogrom informacji i inspiracji. A na końcu ebooka znajdziesz check-listę, która uporządkuje cały proces "kolorowania" Twojej garderoby :).

Wybierz ebook o swoim typie urody
W CENIE 99 PLN

kliknij w zdjęcie i dokończ zamówienie

Nie wiesz, który wybrać?
Możesz otrzymać go za darmo!

Ebook Twojego typu jest bonusem,
który otrzymasz w prezencie wraz
z wynikiem analizy kolorystycznej
Zamów analizę kolorystyczną on-line.

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.

Dołącz do stylowego newslettera!
Czeka na Ciebie prezent - wyjątkowy stylowy workbook, z którym odmienisz swoją szafę :).

Poprzez zapis, zgadzasz się na przetwarzanie danych w celu wysyłki newslettera, w tym info handlowych. Zgodnie z polityką zawsze możesz się wypisać.