fbpx

PIĘKNO - PRAWDA - DOJRZAŁOŚĆ - KOBIECOŚĆ POZA SCHEMATAMI - ODWAGA - CIEKAWOŚĆ - OTWARTOŚĆ - TWÓRCZOŚĆ

Cieszę się, że tu jesteś ♥

Nazywam się Justyna Majewska.
Jestem dyplomowaną stylistką, kolorystką i psycholog.
Wierzę, że Twoje piękno wynika z autentyczności i spójności tego, kim jesteś.
Pomagam Ci ubierać się tak, jak chcesz – naturalnie, bez wysiłku i z ogromem satysfakcji.

Jak pracuję?

Jestem po Twojej stronie...

Pomagam Ci oswoić modę, pokazuję stylizacyjne tipy, odczarowuję kompleksy. Chcę, byś czuła się świetnie i swobodnie w swoich ubraniach. Nie oceniam ani nie naciskam - decyzja zawsze należy do Ciebie.

i w Twoim zasięgu.

Mimo odległości, bo działam online. Ale też cenowo, bo znajdziesz u mnie mnóstwo darmowych treści (SM, blog, test shopping doctor), ebooki, i indywidualne usługi, wycenione tak przystępnie, jak tylko to możliwe.

Kocham kolor w szafie...

Twoja paleta kolorów to dla mnie punkt wyjściowy dla szafy marzeń. Do tego dodamy fasony, w których świetnie wyglądasz i Twoją osobowość (styl). Razem tworzą moją autorską zasadę 3xTAK.

ale jestem minimalistką

Ostrzegam ;). Szafy czyszczę bez sentymentów, a zakupy robię z listą celów. Za to zyskujesz wolną głowę i komplet ukochanych ubrań, które stylowo łączą się ze sobą. Bez sztampy i dziury w budżecie, a w 100% w zgodzie z Tobą.

Chcesz poznać moją historię?

Wyrastałam pod okiem krawcowych i miejscowych elegantek – mojej mamy i babci. Z dzieciństwa najlepiej pamiętam stare żurnale, kopiowanie fasonów z katalogów mody, "szycie" sukienek dla lalek i biżuterię z czegokolwiek (z tego akurat nigdy nie wyrosłam ;)).

Z natury jestem introwertyczna i wysoko wrażliwa, zawsze byłam ciekawa ludzi, ich historii. Studia z psychologii wybrałam mając 15 lat.

Jednocześnie, mierząc się z własnymi kompleksami, zainteresowałam się w makijażem. Wkrótce odkryłam w nim swoją pasję, a w twarzy płótno dla artystycznej ekspresji - zaczęłam współpracę z fotografami jako wizażystka. Naturalnie, zaczęłam też stylizować modelki, by zdjęcia były jeszcze lepsze. Gdy zrozumiałam, że praca stylistki daje mi jeszcze więcej satysfakcji, w równie naturalny sposób, z roli wizażystki/stylistki przeszłam do pracy wyłącznie jako stylistka.

Już z doświadczeniem, z wyróżnieniem ukończyłam Międzynarodowe Studium Dziewulskich na kierunku wizaż-stylizacja. Dwa lata później skończyłam z wyróżnieniem psychologię KUL z pracą magisterską nt. związków obrazu ciała z samooceną i nadzieją na sukces. Przez ostatnie kilka lat (2013-2021), współtworzyłam i szkoliłam przyszłe wizażystki-stylistki jako wykładowca stylizacji i analizy kolorystycznej w szkole Makijaż Art. Na koncie mam sporo zagranicznych i krajowych publikacji (edytoriale Vogue.it, EsteticaUK, Institute Magazine, Elegant Magazine, HUF, Make-Up Trendy i oraz artykuły prasowe), ponad to sesje reklamowe i wizerunkowe dla artystów i ludzi biznesu oraz wystąpienia publiczne.

Moja praca stała się moją życiową misją, klamrą dla najważniejszych zainteresowań i talentów. W mojej pracy postrzegam nasz wygląd jako nasze lustro. Uczę Cię akceptacji siebie takiej, jaką jesteś, w oparciu o Twoje naturalne piękno. Po to, byś mogła podkreślić to, co w Tobie najlepsze, sprawnie i świadomie kreować siebie.

A teraz przejdź do:

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.