fbpx

NATURALNE PIĘKNO - AUTENTYCZNOŚĆ - KOBIECOŚĆ - EKSPRESJA SIEBIE - OTWARTOŚĆ - WOLNOŚĆ

Cieszę się, że tu jesteś ♥

Nazywam się Justyna Majewska.
Jestem dyplomowaną stylistką, kolorystką i psycholog.

Pokazuję Ci, że Twoje piękno wypływa z podkreślenia tego, jaka jesteś.
Pomagam Ci ubierać się tak, jak chcesz – w zgodzie ze sobą, naturalnie pięknie, bez wysiłku i z ogromem satysfakcji.
Dobieram do Ciebie kolory i fasony, znajduję ubrania, w których nareszcie czujesz się sobą; które wnoszą lekkość i radość w Twoją codzienność.

Czy to dla Ciebie?

marzysz o spójnej, kapsułowej szafie (także gdy nie lubisz klasyki)

chcesz robić świadome, przemyślane zakupy

czujesz, że „utknęłaś” w swojej garderobie

podoba Ci się określony styl, ale nie wiesz, jak osiągnąć taki efekt

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: tak!, trafiłaś w dobre miejsce ;).

Jak pracuję?

Jestem po Twojej stronie...

Chcę, byś czuła się świetnie i swobodnie w swoich ubraniach. Pomagam Ci oswoić modę, pokazuję stylizacyjne tipy, odczarowuję kompleksy. Nie oceniam ani nie naciskam - decyzja zawsze należy do Ciebie.

i w Twoim zasięgu.

Mimo odległości, bo działam online. Ale też cenowo, bo mam dla Ciebie mnóstwo treści od darmowych: Insta, blog, test shopping doctor), przez tanie ebooki, po usługi wycenione tak przystępnie, jak tylko to możliwe.

Kocham kolor w szafie...

Twoja paleta kolorów to dla mnie punkt wyjściowy dla szafy marzeń. Stąd analiza kolorystyczna to często pierwszy krok naszej współpracy. Do kolorów dodamy fasony, w których Ci świetnie i Twoją osobowość (styl). Razem tworzą moją autorską zasadę 3xTAK.

ale jestem minimalistką

Ostrzegam ;). Szafy czyszczę bez sentymentów, a zakupy robię z listą celów. Za to zyskujesz wolną głowę i komplet ukochanych ubrań, które stylowo łączą się ze sobą. Bez sztampy i dziury w budżecie, a w 100% w zgodzie z Tobą.

Chcesz poznać moją historię?

Wyrastałam pod okiem krawcowych i miejscowych elegantek – mojej mamy i babci. Z dzieciństwa najlepiej pamiętam babcine lekcje hafciarstwa, "szycie" sukienek dla lalek i biżuterię DIY z dosłownie czegokolwiek, stare żurnale oraz kopiowanie fasonów z katalogów mody wysyłkowej (domowe krawiectwo z pomysłów własnych lub pożyczonych przez długi czas było dla mnie jedyną szansą na nowy ciuch - i cóż to była za lekcja konstrukcji!).

Także śmiało mogę powiedzieć, że moda była ze mną od zawsze.

Jako nastolatka, mierząc się z dojrzewaniem i własnymi kompleksami, zainteresowałam się też makijażem. Wkrótce odkryłam w nim swoją kolejną pasję, a w twarzy płótno dla artystycznej ekspresji. Świat wizażu wciągnął mnie tak mocno, że rozpoczęłam współpracę z fotografami jako wizażystka i na tym polu również mogę pochwalić się licznymi sukcesami.

Makijaż był też pierwszym narzędziem, który pomógł mi sformułować misję mojego życia:
pokazać wszystkim kobietom, jakie są piękne.

Co ciekawe, sama długo nie wierzyłam we własne piękno. Poszukiwałam nie tylko przepisu na stylowy wygląd, ale i siebie, a ze względu na moją pracę przy sesjach zdjęciowych (i miłość do szmateksów), przez moją szafę przewinęły się chyba wszystkie estetyki. Byłam typową Poszukującą, a gdy później zachłysnęłam się ideą szafy kapsułowej, wpadłam w pułapkę zachowawczej Asekurantki. Wierz mi, że moja szafa długo pozostawała wiele do życzenia ;).

Za to właśnie z mojej misji i własnych poszukiwań, na przestrzeni lat prowadziłam m.in. kilka blogów poświęconych tematyce wizerunku. Odkrywałam nowe techniki i zasady udanego makijażu i stylizacji, opracowywałam skuteczne rozwiązania, którymi dziś się z Tobą dzielę.

Przełomowym był moment, gdy po raz pierwszy usłyszałam o analizie kolorystycznej 12 typów,
która w kolejnych latach stała się podstawą mojej pracy w odkrywaniu kobiecego piękna.

Jak odkryłam analizę 12 typów, to jedna z tych niezwykłych historii, które czasem przydarzają się nam w życiu. Być może jeszcze Ci ją opowiem ;). W każdym razie, już jako wizażystka-stylistka z doświadczeniem, z wyróżnieniem ukończyłam Międzynarodowe Studium Dziewulskich na kierunku wizaż-stylizacja (2012), a dwa lata później własny warsztat pracy jako kolorystki ugruntowałam kończąc jedno z najlepiej znanych szkoleń kolorystycznych w Polsce.

Ostatnim elementem układanki była... głowa. Jestem introwertyczna i wysoko wrażliwa, zawsze byłam ciekawa ludzi, starałam się rozumieć więcej, zajrzeć głębiej. Studia z psychologii wybrałam mając tylko 15 lat, jeszcze nieświadoma, jak idealnie ten kierunek "zepnie się" z wizażem i stylizacją w przyszłości.

Dwa lata po uzyskaniu dyplomu wizażystki-stylistki, ukończyłam z wyróżnieniem psychologię KUL z pracą magisterską nt. związków obrazu ciała z samooceną i nadzieją na sukces. Poza odpowiedziami na kilka hipotez, znalazłam w tych badaniach ważny wniosek:

Twój wizerunek może dodawać Ci pewności siebie, podnosić samoocenę,
ale wtedy, gdy jest Twoim wyborem i świadomą ekspresją siebie.

Co dalej? Przez ostatnie kilka lat (2013-2021), współtworzyłam i szkoliłam przyszłe wizażystki-stylistki jako wykładowca stylizacji i analizy kolorystycznej w akademii wizażu i stylizacji Makijaż Art. Na koncie mam sporo zagranicznych i krajowych publikacji (edytoriale Vogue.it, EsteticaUK, Institute Magazine, Elegant Magazine, HUF, Make-Up Trendy i oraz artykuły prasowe), ponad to sesje reklamowe i wizerunkowe dla artystów i ludzi biznesu oraz wystąpienia publiczne. Moja praca stała się moją życiową misją i klamrą zainteresowań i talentów.

Postrzegam nasz wygląd jako nasze lustro. Uczę Cię akceptacji siebie takiej, jaką jesteś, w oparciu o Twoje naturalne piękno. Po to, byś mogła podkreślić to, co w Tobie najlepsze, sprawnie i świadomie kreować siebie.

Kim są Poszukująca i Asekurantka? Zobacz sama:

Scroll to top