fbpx

O mnie

PIĘKNO - PRAWDA - DOJRZAŁOŚĆ - KOBIECOŚĆ POZA SCHEMATAMI - ODWAGA - CIEKAWOŚĆ - OTWARTOŚĆ - TWÓRCZOŚĆ

Cieszę się, że tu jesteś ♥

Nazywam się Justyna Majewska.
Przedstawiając się jak najkrócej - jestem stylistką, psychologiem i trenerem. Wierzę, że prawdziwe piękno wynika ze spójności tego, kim jesteś. Pomagam Ci ubierać się tak, jak chcesz – naturalnie, bez wysiłku i z ogromem satysfakcji.


Jak zostałam sobą?

Wyrastałam pod okiem krawcowych, miejscowych elegantek – mojej mamy i babci. Moda była ze mną od zawsze. Z dzieciństwa najlepiej pamiętam stare żurnale, rysowanie modeli z katalogów, "szycie" sukienek dla lalek i biżuterię z czegokolwiek (z tego akurat nigdy nie wyrosłam ;)).

Z natury introwertyczna, zawsze byłam ciekawa ludzi, ich historii. Decyzja o studiach psychologicznych, którą podjęłam jeszcze jako 15-latka, była dla mnie zupełnie naturalna.

Jednocześnie, mierząc się z własnymi kompleksami, zaczęłam interesować się makijażem. Wkrótce odkryłam w nim wielką pasję, a w twarzy płótno dla artystycznej ekspresji - i tak zaczęłam współpracę z fotografami jako wizażystka. Niemal równolegle zaczęłam stylizować modelki do zdjęć, by te były jeszcze lepsze. W efekcie szybko zrozumiałam, że praca stylistki daje mi jeszcze więcej satysfakcji. Finalnie, w równie naturalny sposób, z roli wizażystki/stylistki przeszłam do pracy wyłącznie jako stylistka.

Już z doświadczeniem, z wyróżnieniem ukończyłam Międzynarodowe Studium Dziewulskich na kierunku wizaż-stylizacja. Następnie, po rocznej edukacji uzyskałam kompetencje trenerskie, a rok później skończyłam z wyróżnieniem psychologię KUL z pracą magisterską nt. związków obrazu ciała z samooceną i nadzieją na sukces. Od 2013 roku szkolę przyszłe wizażystki-stylistki jako wykładowca stylizacji i analizy kolorystycznej w szkole Makijaż Art. Na koncie mam kilka zagranicznych i krajowych publikacji (Vogue.it, EsteticaUK, Institute Magazine, Elegant Magazine, HUF, Make-Up Trendy i inne), ponad to sesje reklamowe i wizerunkowe dla artystów i ludzi biznesu oraz wystąpienia publiczne.

Dzięki połączeniu psychologii i stylizacji, odnalazłam coś więcej. Moja praca stała się moją życiową misją, klamrą dla najważniejszych zainteresowań i talentów. W mojej pracy postrzegam nasz wygląd jako nasze lustro. Uczę Cię akceptacji siebie takiej, jaką jesteś, w oparciu o Twoje naturalne piękno. Po to, byś mogła podkreślić to, co w Tobie najlepsze, sprawnie i świadomie kreować siebie.

rozwiąż quiz

czytaj blog

ebooki

usługi on-line

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.