fbpx

ebooki

"Shopping doctor - diagnoza garderoby"

To bezpłatny e-book PDF, pełen cennych, pomocnych wskazówek - ćwiczeń, zadań - jak skutecznie uporać się ze swoimi "ciuchowymi" trudnościami.
Oparty jest na zaprojektowanym przeze mnie teście o tym samym tytule oraz 5 skalach: Asekurantka, Poszukująca, Uzależniona, Nietutejsza, Zapominalska. Mały (14 stron), ale wariat ;). Do pobrania za darmo, bez konieczności logowania się.

ZOBACZ

"Mistrzyni shoppingu"

Ten ebook PDF to moja perełka. Moja duma. Oddaję Ci w nim pełną instrukcję zbudowania stylowej, funkcjonalnej szafy - bez względu na Twój budżet.
I robię to za pieniądze, na które na pewno możesz sobie pozwolić.

Ja Cię nie wysyłam na drogie zakupy. Ja Cię przed nimi chronię ;).

To instrukcja (wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi wdrożenie), jak kupować mniej, jakościowo, idealnie do naszych potrzeb i za jak najkorzystniejsze pieniądze. To kompendium, pigułka tego, co warto wiedzieć, by kupować "mądrze, efektywnie i skutecznie".

ZOBACZ

"21 sztuczek"

To lekki, ale treściowo bardzo inspirujący i pouczający ebook PDF. Znajdziesz w nim tytułowe 21 sztuczek, jak wyglądać modnie i stylowo na co dzień. Pragnę podkreślić - na co dzień. To porady, jak lepiej zorganizować garderobę, jakie nawyki w sobie rozwinąć, jak tworzyć piękniejsze stylizacje. Jeśli na wprowadzenie każdej z porad wyznaczysz 1 dzień, stworzysz dla siebie 3-tygodniowy kurs dla bardziej stylowego wyglądu :). Jestem pewna, że efekty przerosną Twoje oczekiwania!

ZOBACZ

Scroll to top