fbpx

ebooki

"Shopping doctor - diagnoza garderoby"

To bezpłatny e-book PDF, pełen cennych, pomocnych wskazówek - ćwiczeń, zadań - jak skutecznie uporać się ze swoimi "ciuchowymi" trudnościami.
Oparty jest na zaprojektowanym przeze mnie teście o tym samym tytule oraz 5 skalach: Asekurantka, Poszukująca, Uzależniona, Nietutejsza, Zapominalska. Mały (14 stron), ale wariat ;). Do pobrania za darmo, bez konieczności logowania się.

ZOBACZ

"Mistrzyni shoppingu"

Ten ebook PDF to moja perełka. Moja duma. Oddaję Ci w nim pełną instrukcję zbudowania stylowej, funkcjonalnej szafy - bez względu na Twój budżet.
I robię to za pieniądze, na które na pewno możesz sobie pozwolić.

Ja Cię nie wysyłam na drogie zakupy. Ja Cię przed nimi chronię ;).

To instrukcja (wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi wdrożenie), jak kupować mniej, jakościowo, idealnie do naszych potrzeb i za jak najkorzystniejsze pieniądze. To kompendium, pigułka tego, co warto wiedzieć, by kupować "mądrze, efektywnie i skutecznie".

ZOBACZ

"21 sztuczek"

To lekki, ale treściowo bardzo inspirujący i pouczający ebook PDF. Znajdziesz w nim tytułowe 21 sztuczek, jak wyglądać modnie i stylowo na co dzień. Pragnę podkreślić - na co dzień. To porady, jak lepiej zorganizować garderobę, jakie nawyki w sobie rozwinąć, jak tworzyć piękniejsze stylizacje. Jeśli na wprowadzenie każdej z porad wyznaczysz 1 dzień, stworzysz dla siebie 3-tygodniowy kurs dla bardziej stylowego wyglądu :). Jestem pewna, że efekty przerosną Twoje oczekiwania!

ZOBACZ

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.

Dołącz do stylowego newslettera!
Czeka na Ciebie prezent - wyjątkowy stylowy workbook, z którym odmienisz swoją szafę :).

Poprzez zapis, zgadzasz się na przetwarzanie danych w celu wysyłki newslettera, w tym info handlowych. Zgodnie z polityką zawsze możesz się wypisać.