fbpx

Marzysz o wsparciu ze strony stylistki, ale:
- nie ma w pobliżu stylistki, z którą Ci po drodze
- czasowo łatwiej Ci działać w tle niż na żywo
- czujesz się pewniej po drugiej stronie Sieci
(to też doskonale rozumiem)

Jako osobista stylistka online
jestem tu, by Cię wspierać

osobista stylistka online justyna majewskaCześć!

Jestem Justyna i jako osobista stylistka z wieloletnim doświadczeniem, pomagam Ci ubierać się tak, jak chcesz – naturalnie pięknie, bez wysiłku i z ogromem satysfakcji. Więcej o mnie dowiesz się tutaj.

Ze mną granice nie istnieją!

- podkreślisz urodę kolorami po analizie kolorystycznej
- zrozumiesz swoją sylwetkę i fasony z analizą sylwetki
- odkryjesz potencjał swojej garderoby po przeglądzie szafy
- uzupełnisz szafę o genialne ubrania podczas zakupów online

A jeśli jeszcze nie wiesz, czy to dla Ciebie i na czym się skupić
na moim blogu i w Social Media dzielę się ogromem wiedzy,
plus stworzyłam wyjątkowy

STYLOWY WORKBOOK

który poprowadzi Cię przez zmianę w Twojej szafie
a który otrzymasz ode mnie za darmo.

osobista stylistka online

usługi osobistej stylistki w Twoim zasięgu

Analiza kolorystyczna

Kolor to połowa naszego wyglądu. Dobrze dobrane kolory sprawiają, że wyglądamy naturalnie pięknie - bez przesadnego makijażu i wymyślnej stylizacji. Włosy i oczy lśnią, cera promienieje, a ubrania łączą się łatwo, wyglądając stylowo. Możemy mieć mniej ubrań, które swobodnie łączymy, zawsze wyglądając świetnie. A to wprost przekłada się na satysfakcję ze swojego wyglądu i spore oszczędności czasu i pieniędzy :).

Dzięki analizie kolorystycznej:
- poznasz 3 kluczowe cechy określające Twoją paletę
- odkryjesz gamy swoich najlepszych, INDYWIDUALNIE dobranych barw,
- nauczysz się podkreślać swoją urodę i wyglądać naturalnie stylowo bez wysiłku

Wraz z analizą, otrzymasz półgodzinne spotkanie online oraz dostęp do wyjątkowego e-kursu - "Twój typ urody", a w nim - m.in. najlepsze połączenia kolorów, ściągawkę zakupową co mieć w szafie, ramę kolorystyczną do oceny barw, tips&tricks odnośnie stylizacji i makijażu wraz z 3 prostymi makijażami krok po kroku.

osobista stylistka online

Analiza sylwetki

Twoje ciało posiada własne, wyjątkowe proporcje. To, w jaki sposób z nim pracujemy poprzez dobór fasonów, ma ogromny wpływ na Twój wygląd. W ramach analizy sylwetki, przygotuję w 100% zindywidualizowany opis Twojej sylwetki. Wytłumaczę jak pracować z Twoimi proporcjami, które fasony nosić i dlaczego (oraz, analogicznie, czego nie nosić). To ubrania mają się dostosować do Ciebie, a nie na odwrót.

Przegląd szafy

Przegląd szafy to typowo "stacjonarna" usługa i długo zastanawiałam się, jak przełożyć ją na realia online. I chociaż samo doświadczenie przeglądu wygląda zupełnie inaczej, to przegląd szafy online jest dla Ciebie dostępny niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, przynosząc Ci największe korzyści przeglądu na żywo i to w znacznie niższej cenie, niż jest to możliwe w sytuacji wymagającej mojej pełnej fizycznej obecności.

Z moją pomocą usuniesz wszystkie w 100% zbędne ubrania. Resztę udokumentujesz na zdjęciach. A ja, na podstawie zdjęć, wybiorę te ubrania, które Ci służą i stworzą spójną, funkcjonalną garderobę. Przygotuję dla Ciebie gotowe zestawy z posiadanych ubrań, oraz precyzyjnie podpowiem o co uzupełnić garderobę, by poszła w nowym - lepszym kierunku. 

Zakupy ze stylistką online

Nie lubisz chodzić na zakupy? Masz poczucie, że w sklepach nie ma nic pasującego do Ciebie? A może po prostu masz dość nietrafionych zakupów i szukasz wsparcia specjalistki? Zakupy ze stylistką to idealne rozwiązanie, a zakupy online pozwalają Ci skorzystać z tej usługi w najwygodniejszej wersji. Najwygodniejszej, bo wyselekcjonowane dla Ciebie ubrania masz na kliknięcie myszki i zmierzysz je w domowym zaciszu. Nawet decyzję o zakupie możesz wygodnie rozłożyć w czasie.

Zależnie od wybranego wariantu zakupów (szafa kapsułowa /wielkie wyjście), na podstawie Twoich oczekiwań i budżetu, dostarczę Ci kilkadziesiąt propozycji, doskonale skomponowanych z Tobą i ze sobą wzajemnie, a sięgających poza ofertę lokalnej galerii handlowej.

Scroll to top