fbpx

Moja pomoc jest dla Ciebie dostępna, bez względu na to, gdzie mieszkasz i ile masz na koncie.
Od darmowych treści, przez ebooki, premium kursy online, aż po indywidualne wsparcie w ramach usług.
Ze mną granice nie istnieją :).

Moje usługi osobistej stylistki
udostępniam Ci także w wersji online.

Dzięki temu możesz poznać swoje kolory w ramach analizy kolorystycznej online
Zrozumieć swoją sylwetkę i fasony z analizą sylwetki
Zrobić porządek w szafie, odkryć nowe stylizacje i zaplanować zakupy dzięki przeglądowi szafy
Kupić fantastyczne ubrania idealnie dobrane do Ciebie i Twoich potrzeb na online zakupach ze stylistką

Analiza kolorystyczna

Kolor to połowa naszego wyglądu. Dobrze dobrane kolory sprawiają, że wyglądamy naturalnie pięknie - bez przesadnego makijażu i wymyślnej stylizacji. Włosy i oczy lśnią, cera promienieje, a ubrania łączą się łatwo, wyglądając stylowo. Możemy mieć mniej ubrań, które swobodnie łączymy, zawsze wyglądając świetnie. A to wprost przekłada się na satysfakcję ze swojego wyglądu i spore oszczędności czasu i pieniędzy :).

Dzięki analizie kolorystycznej:
- poznasz 3 kluczowe cechy określające Twoją paletę
- odkryjesz gamy swoich najlepszych, INDYWIDUALNIE dobranych barw,
- nauczysz się podkreślać swoją urodę i wyglądać naturalnie stylowo bez wysiłku 🙂

Wraz z analizą, otrzymasz półgodzinne spotkanie online oraz dostęp do wyjątkowego e-kursu - "Twój typ urody", a w nim - m.in. najlepsze połączenia kolorów, ściągawkę zakupową co mieć w szafie, ramę kolorystyczną do oceny barw, tips&tricks odnośnie stylizacji i makijażu wraz z 3 prostymi makijażami krok po kroku.

osobista stylistka online

Analiza sylwetki

Twoje ciało posiada własne, wyjątkowe proporcje. To, w jaki sposób z nim pracujemy poprzez dobór fasonów, ma ogromny wpływ na Twój wygląd. W ramach analizy sylwetki, przygotuję w 100% zindywidualizowany opis Twojej sylwetki. Wytłumaczę jak pracować z Twoimi proporcjami, które fasony nosić i dlaczego (oraz, analogicznie, czego nie nosić). To ubrania mają się dostosować do Ciebie, a nie na odwrót.

Przegląd szafy

Przegląd szafy to typowo "stacjonarna" usługa i długo zastanawiałam się, jak przełożyć ją na realia online. I chociaż samo doświadczenie przeglądu wygląda zupełnie inaczej, to przegląd szafy online jest dla Ciebie dostępny niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, przynosząc Ci największe korzyści przeglądu na żywo i to w znacznie niższej cenie, niż jest to możliwe w sytuacji wymagającej mojej pełnej fizycznej obecności.

Z moją pomocą usuniesz wszystkie w 100% zbędne ubrania. Resztę udokumentujesz na zdjęciach. A ja, na podstawie zdjęć, wybiorę te ubrania, które Ci służą i stworzą spójną, funkcjonalną garderobę. Przygotuję dla Ciebie gotowe zestawy z posiadanych ubrań, oraz precyzyjnie podpowiem o co uzupełnić garderobę, by poszła w nowym - lepszym kierunku. 

Zakupy ze stylistką online

Nie lubisz chodzić na zakupy? Masz poczucie, że w sklepach nie ma nic pasującego do Ciebie? A może po prostu masz dość nietrafionych zakupów i szukasz wsparcia specjalistki? Zakupy ze stylistką to idealne rozwiązanie, a zakupy online pozwalają Ci skorzystać z tej usługi w najwygodniejszej wersji. Najwygodniejszej, bo wyselekcjonowane dla Ciebie ubrania masz na kliknięcie myszki i zmierzysz je w domowym zaciszu. Nawet decyzję o zakupie możesz wygodnie rozłożyć w czasie.

Zależnie od wybranego wariantu zakupów (szafa kapsułowa /wielkie wyjście), na podstawie Twoich oczekiwań i budżetu, dostarczę Ci kilkadziesiąt propozycji, doskonale skomponowanych z Tobą i ze sobą wzajemnie, a sięgających poza ofertę lokalnej galerii handlowej.

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.