fbpx

"Tego nie noszę, ale jest jeszcze dobre"
"To było za drogie, żeby od tak wyrzucić. I w końcu to świetna marka!"
"To mi się ogromnie podoba, tylko do niczego nie pasuje"
-  ciężko Ci rozstać się z ubraniami?

Z myślą o Tobie stworzyłam drzewko decyzyjne, które za rękę poprowadzi Cię przez przegląd szafy. Drzewko to wyłapie i obali wszystkie Twoje "wymówki", a zostawi tylko te rzeczy, które idealnie trafiają w Twoje potrzeby.

W tym video omawiam, jak skutecznie wykonać przegląd, wspierając się w tym celu moim drzewkiem. Jeśli jeszcze go nie masz, zapisz się na mój newsletter, a otrzymasz je w prezencie :).

Przegląd szafy - instrukcja video

Scroll to top

Dołącz do stylowego newslettera. Czeka na Ciebie prezent: drzewko decyzyjne przeglądu szafy :).

Poprzez zapis, zgadzasz się na przetwarzanie danych w celu wysyłki newslettera, w tym info handlowych. Zgodnie z polityką zawsze możesz się wypisać.

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.