fbpx

Chcesz wiedzieć, jak wykorzystać moc Twojej urody i jej kolorów?

wybierz kurs " Twój typ urody "

to pełna instrukcja Twojego typu i odpowiedź na pytania:

Kurs zawiera opis Twojego typu urody. Wraz z omawianiem kolejnych zagadnień (kolory, stylizacja, makijaż) poznajesz coraz więcej sekretów oraz niuansów składających się na Twoją wyjątkowość :). No i to zawsze pewna podpowiedź, jaki kolor włosów wybrać.

Oprócz dokładnego wyjaśnienia, czym charakteryzują się najlepsze dla Ciebie barwy, znajdziesz tu swoją paletę barw z rozbiciem na grupy kolorystyczne oraz wyselekcjonowane dla Ciebie najlepsze kolory bazowe.

Czasami ciężko ocenić kolor - jest ciepły czy chłodny, a może zbyt jaskrawy? Zwłaszcza w sklepowym świetle łatwo nas zwieść. Aby Ci pomóc, oprócz instrukcji na co zwracać uwagę, zdradzam mój jeden prosty, ale bardzo skuteczny trik. Plus - w prezencie - otrzymujesz mini-ramę kolorystyczną swojego typu urody (idealna do wywołania na klasycznym formacie 10x15cm), dzięki której ocena koloru stanie się banalnie prosta!

 

Twoje barwy łączą się ze sobą niemal w dowolnej konfiguracji i rozumiem, że możesz czuć się wręcz oszołomiona nowymi możliwościami :). Dlatego przygotowałam rozpiskę co i w jakim kolorze warto mieć w szafie (idealna na start, gdy nie wiesz od czego zacząć wymianę garderoby). Poza tym przygotowałam wykaz sprawdzonych, niezawodnych połączeń kolorystycznych. Oba arkusze to prezenty do pobrania!
Oczywiście w kursie znajdziesz też opis najlepszych printów (wzorów) wraz z 12 przykładami. Sama zobaczysz, że zestawienie kilku wzorów ze sobą stanie się nie tylko możliwe, ale wręcz proste!

Odpowiednie barwy i wzory to już 100% sukcesu. Ale możemy dodać jeszcze tą szczyptę ekstra ;). Podpowiadam, w jakich stylach, tkaninach i zestawieniach będziesz wyglądać szczególnie korzystnie. To kolejne przykłady stylizacji i 6+ dedykowanych Ci wskazówek.
Z moją pomocą zrobisz przegląd swojej kosmetyczki - wskażę Ci najlepszą kolorystykę, konsystencję i wykończenie dla kosmetyków. Do tego krok po kroku wykonasz 3 proste, uniwersalne, ale bardzo efektowne makijaże (+ zdradzę kilka kolejnych trików). Bonus: facechart do pobrania, na którym zaprojektujesz własny look.

Wybierz szkolenie dotyczące Twojego typu!

Wiosna

Lato

Jesień

Zima

Nie wiesz, którym z 12 typów jesteś?
Zamów analizę kolorystyczną on-line,
a szkolenie dotyczące Twojego typu urody otrzymasz w prezencie!

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.