fbpx

Chcesz wiedzieć, jak wykorzystać moc Twojej urody i jej kolorów?

sprawdź kurs " Twój typ urody "

to pełna instrukcja Twojego typu i odpowiedź na pytania:

Kurs zawiera opis Twojego typu urody. Wraz z omawianiem kolejnych zagadnień (kolory, stylizacja, makijaż) poznajesz coraz więcej sekretów oraz niuansów składających się na Twoją wyjątkowość :). No i to zawsze pewna podpowiedź, jaki kolor włosów wybrać.

Oprócz dokładnego wyjaśnienia, czym charakteryzują się najlepsze dla Ciebie barwy, znajdziesz tu swoją paletę barw z rozbiciem na grupy kolorystyczne oraz wyselekcjonowane dla Ciebie najlepsze kolory bazowe.

Czasami ciężko ocenić kolor - jest ciepły czy chłodny, a może zbyt jaskrawy? Zwłaszcza w sklepowym świetle łatwo nas zwieść. Aby Ci pomóc, oprócz instrukcji na co zwracać uwagę, zdradzam mój jeden prosty, ale bardzo skuteczny trik. Plus - w prezencie - otrzymujesz mini-ramę kolorystyczną swojego typu urody (idealna do wywołania na klasycznym formacie 10x15cm), dzięki której ocena koloru stanie się banalnie prosta!

 

Twoje barwy łączą się ze sobą niemal w dowolnej konfiguracji i rozumiem, że możesz czuć się wręcz oszołomiona nowymi możliwościami :). Dlatego przygotowałam rozpiskę co i w jakim kolorze warto mieć w szafie (idealna na start, gdy nie wiesz od czego zacząć wymianę garderoby). Poza tym przygotowałam wykaz sprawdzonych, niezawodnych połączeń kolorystycznych. Oba arkusze to prezenty do pobrania!
Oczywiście w kursie znajdziesz też opis najlepszych printów (wzorów) wraz z 12 przykładami. Sama zobaczysz, że zestawienie kilku wzorów ze sobą stanie się nie tylko możliwe, ale wręcz proste!

Odpowiednie barwy i wzory to już 100% sukcesu. Ale możemy dodać jeszcze tą szczyptę ekstra ;). Podpowiadam, w jakich stylach, tkaninach i zestawieniach będziesz wyglądać szczególnie korzystnie. To kolejne przykłady stylizacji i 6+ dedykowanych Ci wskazówek.
Z moją pomocą zrobisz przegląd swojej kosmetyczki - wskażę Ci najlepszą kolorystykę, konsystencję i wykończenie dla kosmetyków. Do tego krok po kroku wykonasz 3 proste, uniwersalne, ale bardzo efektowne makijaże (+ zdradzę kilka kolejnych trików). Bonus: facechart do pobrania, na którym zaprojektujesz własny look.

Wybierz szkolenie dotyczące Twojego typu!

Wiosna

czysta wiosna
ciepła wiosna
jasna wiosna

Lato

jasne lato
chłodne lato
przygaszone lato

Jesień

przygaszona jesień
ciepła jesień
głęboka jesień

Zima

chłodna zima
czysta zima

Kurs jest prezentem, który otrzymasz wraz z wynikiem analizy kolorystycznej
Zamów analizę kolorystyczną on-line.

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.