fbpx

Twoje ciało

w Twoich rękach

Odkryj swoją sylwetkę,
baw się modą i zachwycaj
bez względu na rozmiar.

Koniec z ogólnikami!

Sztywne typy sylwetki to za mało.
Ten kurs pokaże Ci Twoje ciało kawałek po kawałku
i nauczy Cię dobierać fasony jak zawodowa stylistka.

analiza kolorystyczna online justyna majewskaCześć!

Nazywam się Justyna Majewska. Jako stylistka, pomagam Ci ubierać się tak, jak chcesz – naturalnie pięknie, bez wysiłku i z ogromem satysfakcji. Od 10 lat w branży, od 6 szkolę w swoim zawodzie z zakresu stylizacji i analizy kolorystycznej. A teraz dzielę się z Tobą moim doświadczeniem!

KURS

Twoja sylwetka

TWOJE FASONY

Krok po kroku

Chodź! Prowadzę Cię za rękę przez analizę Twojej sylwetki :). Pokażę Ci, jak poszczególne fasony na nią wpływają i jak stworzyć z ich udziałem udane stylizacje.

Koniec ogólników i sztucznych ograniczeń! Z moim kursem stworzysz własną listę fasonów. Nauczysz się je oceniać, wybierać i łączyć tak, byś mogła wyglądać jak chcesz. Odtąd śmiało i świadomie, bawiąc się modą!

Ten kurs to:

7+ modułów, 10+ lekcji
17 skryptów o sylwetce i jej fasonach
dostęp do sekcji pytań i odpowiedzi

oraz...

test sylwetek

który pozwoli Ci na samodzielną ocenę figury

samodzielna analiza sylwetki

zeszyt Twoich fasonów

który złożysz sama z pobieranych materiałów

dobór fasonów do sylwetki zeszyt ćwiczeń

zeszyt ćwiczeń

z którym opanujesz ocenę fasonów i stylizacji

...i Ty - świadoma i pewna swoich modowych wyborów!

To idealny moment, by zrobić coś dla siebie

Za jedyne 149 zł

Typy sylwetki to dopiero początek

Typy sylwetki pomagają zrozumieć nam ogólne proporcje kobiecej figury, ale to dopiero wstęp. Do sukcesu w stylizacji swojej figury potrzebujesz rozumieć wpływ fasonu i wszystkich jego detali na sylwetkę - przyda się też kilka stylizacyjnych sztuczek, włącznie z układem kolorów w stylizacji. Tego wszystkiego (oraz doboru fasonów precyzyjnie do Twojej indywidualnej sylwetki) uczę Cię w powyższym kursie online :). Jeśli szukasz pełnego wsparcia, sprawdź też moją usługę analizy sylwetki online.

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.