fbpx

Regulamin akcji promocyjnej “polecaj i korzystaj”

 1. Organizatorem akcji jest Justyna Majewska ul. Kolejowa 14/14, 38-400 Krosno NIP 6842569413 REGON 382725365
 2. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z regulaminem akcji, w każdej chwili możesz skontaktować się ze mną, wysyłając wiadomość na adres justyna@justynamajewska.pl
  .
 3. Celem akcji jest promowanie usług Organizatora poprzez polecenia ze strony Uczestników akcji. Za swoje polecenia, Uczestnik otrzyma bon na usługi Organizatora.
  .
 4. Uczestnikiem akcji jest osoba, dla której zostanie wygenerowany indywidualny, imienny kod zniżkowy -10%.
 5. Warunkiem przystąpienia do akcji jest dobrowolne i samodzielne zgłoszenie się Uczestnika na adres email justyna@justynamajewska.pl , celem przyznania imiennego kodu.
  .
 6. Akcja trwa od 1.07.2021 do 31.10.2021r. Czas trwania akcji może zostać skrócony lub wydłużony z przyczyn niezależnych od Organizatora.
  .
 7. W czasie trwania akcji Uczestnik przekazuje swój kod -10% osobom, którym usługi poleca. Dzięki temu, nowi Klienci mogą nabyć usługi Organizatora ze zniżką.
 8. Uczestnik akcji może również sam korzystać ze swojego kodu -10% przez cały okres trwania akcji.
  .
 9. Po zakończeniu akcji, w przeciągu 7 dni kalendarzowych, Uczestnik otrzyma bon na usługi Organizatora. Bon zostanie przekazany na adres e-mail, którego Uczestnik użył do zgłoszenia swojego udziału w akcji.
  .
 10. Wysokość bonu ustalona zostanie na podstawie wartości zamówień zrealizowanych z użyciem kodu wygenerowanego dla Uczestnika.
 11. Bon będzie stanowił 10% wartości zrealizowanych zamówień, przy czym pod uwagę zostanie wzięta wartość usługi sprzed naliczenia rabatu 10% (przykładowo, jeśli ktoś z polecenia Uczestnika zamówi usługę za 100 zł, z kodem Uczestnika otrzyma 10% rabatu, a Uczestnik w ramach bonu otrzyma kolejne 10% od kwoty 100 zł, czyli 10 zł).
  .
 12. Uczestnik, na własną prośbę, może otrzymać zestawienie zamówień zrealizowanych z użyciem jego kodu. Zestawienie zawierać będzie informacje o wartości i liczbie poszczególnych zamówień, z pominięciem danych dotyczących osób zamawiających (np. imienia i nazwiska lub innych danych pozwalających na identyfikację).
  .
 13. Bon będzie ważny przez okres 6 miesięcy od daty jego wystawienia.
 14. Bon może zostać wystawiony na nazwisko inne niż nazwisko Uczestnika, jeśli Uczestnik zgłosi taką potrzebę (bon może zostać zamieniony na voucher prezentowy, którym Uczestnik może obdarować bliską mu osobę).
 15. Nie ma możliwości wymiany bonu na jego wartość pieniężną lub inną formę płatności. Bon może zostać wykorzystany wyłącznie na zakup usług Organizatora.
  .
 16. Jeśli Uczestnik zauważy problemy techniczne w funkcjonowaniu kodu, jest zobowiązany do zgłoszenia takiej usterki Organizatorowi
 17. Organizator nie odpowiada za niezależne problemy techniczne dotyczące funkcjonowania kodu lub strony internetowej Organizatora (justynamajewska.pl), ale zobowiązuje się do podjęcia działań, celem jak najszybszego usunięcia usterek.
Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.