fbpx

Jak zawsze mieć co założyć mimo niewielkiej garderoby? Odpowiedzią jest...

szafa kapsułowa!

Zapisz się na bezpłatny webinar (FB live)
i dowiedz się, jak stworzyć swoją "kapsułę" krok po kroku.

Już 31. maja, godz. 20:00

Webinar rusza za...

Czym jest szafa kapsułowa?

 

Szafa kapsułowa to zestaw ubrań skompletowanych tak, że doskonale do siebie pasują w (prawie) dowolnej konfiguracji. Ich zestawienia pozwalają Ci ubrać się stosownie do (niemal) każdej sytuacji. Dzięki temu:

  • maksymalnie mało elementów daje Ci maksymalnie wiele możliwości
  • zawsze masz co założyć, a stylizacja trwa sekundy
  • oszczędzasz czas i pieniądze, bo unikasz "zapychaczy" w swojej szafie

Pokutuje przekonanie, że szafa kapsułowa to "klasyki i basic", ale wcale nie musi tak być (zobacz tylko na animację). Na webinarze dowiesz się, jak stworzyć swoją szafę kapsułową w 6 krokach. Najlepsze, że zakupy to ostatni (i nie zawsze niezbędny) element układanki!

Nazywam się Justyna Majewska – jestem stylistką, psychologiem i trenerem. Wierzę, że prawdziwe piękno wynika ze spójności tego, kim jesteś. Pomagam Ci ubierać się tak, jak chcesz – naturalnie, bez wysiłku i z ogromem satysfakcji. Od 10 lat w branży, od 6 szkolę w swoim zawodzie.

Chcesz się zapisać na webinar?

Dołącz do grupy na Facebooku!

Nie możesz być z nami na żywo? Spokojnie!
W grupie nagranie będzie dostępne cały weekend :).

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.