fbpx

Nie jesteś pewna, z czym połączyć nową / kłopotliwą rzecz z Twojej szafy?
Potrzebujesz doraźnego wsparcia dotyczącego stylizacji?
Teraz pomoc stylisty jest w zasięgu Twojej ręki :).

e-Stylizacja (stylizacja on-line)

Od czasu do czasu każdy staje przez mniejszym lub większym dylematem związanym ze swoim wyglądem, ubiorem, stylem. W takich chwilach chciałybyśmy  oddać nasz wygląd w zaufane ręce :).

Mam ważne "wyjście"! Lepsza sukienka A czy B? A jeśli B, to jakie buty i torebka?
Znalazłam na dnie szafy świetny żakiet i zastanawiam się, czy jeszcze wypada w nim chodzić?
Kupiłam nowe spodnie, ale nie wiem, z czym je nosić? Czy one w ogóle mi pasują?

Pomoc stylistki w doborze kreacji nie jest już zarezerwowana wyłącznie dla gwiazd. Nie musisz też wykupować całodniowych (i przez to kosztownych) usług przeglądu szafy czy zakupów, by uzyskać pomoc. Teraz możesz zamówić szybką usługę on-line i łatwo rozwiać swoje wątpliwości.

.

.

.

.

.

Uzyskaj wsparcie, gdziekolwiek jesteś.

#1 Zamów usługę

Zamów usługę poprzez rezerwację terminu w kalendarzu on-line. Wybierz dogodny dla siebie termin i dokonaj płatności w systemie.

2# Spotkamy się...

Po opłaceniu zamówienia, otrzymasz link do prywatnej konferencji on-line i instrukcje. Nic skomplikowanego. Więcej detali niżej ;).

#3 ... i porozmawiamy

Jednorazowe spotkanie trwa do 30 minut. Wbrew pozorom, to sporo czasu, więc nie krępuj się z przygotowaniem listy tematów ;).  W trakcie możemy się widzieć i wysyłać do siebie zdjęcia!

Cena usługi: 100

Spotkanie przeprowadzimy za pomącą narzędzia ezTalks. To program bardzo podobny do popularnego Skype'a, więc jego obsługa nie powinna stanowić dla Ciebie problemu :). EzTalks możesz za darmo pobrać na swój smartfon lub komputer. Jeśli chcesz być widoczna w czasie rozmowy, Twój sprzęt powinien dysponować sprawnym aparatem/kamerką. W telefonie można przełączać aparat z przedniego na tylny - to bardzo wygodne, gdy chcesz np. pokazać ubranie zawieszone na wieszaku :). Na potrzeby naszego spotkania nie musisz zakładać konta w ezTalks. Zaproszenie na konsultację otrzymasz drogą mailową i wystarczy, że przyjmiesz moje zaproszenie i dołączysz do rozmowy, gdy wybije godzina naszego spotkania ;). Nie mniej, zwłaszcza jeśli korzystasz z telefonu, otwórz aplikację po jej instalacji - będzie prosić Cię o dostęp m.in. do aparatu i mikrofonu. Bez tych zgód, zamieszczony w e-mailu przycisk dołączenia do rozmowy nie zadziała.

Scroll to top

Kupując przez Internet od przedsiębiorców [co do zasady] przysługuje Ci tzw. prawo do namysłu (odstąpienia od umowy w terminie 14 dni). Dostarczony produkt możesz zwrócić nie podając przyczyny.

Prawo do namysłu nie dotyczy jednak treści cyfrowych, które "z Internetu" pobierasz na swoje urządzenie. Mówiąc prosto - nie masz jak takiego produktu fizycznie "zwrócić" (bo jak? odsyłając e-mailem?) i zawsze możesz gdzieś przechowywać jego kopię.

Zaznaczając check-box, produkt otrzymasz natychmiast, ale nie będziesz mogła z niego zrezygnować.
Bez zaznaczenia zachowasz prawo do namysłu (gdybyś jeszcze chciała się namyśleć), ale produkt otrzymasz po 14 dniach, gdy to prawo wygaśnie.

Rezygnacja z prawa do namysłu nie oznacza, że nie możesz reklamować produktu w razie ewentualnych problemów :). Oznacza tyle, że jesteś pewna podjętej decyzji zakupu.